Ordinace klinické psychologie
Tř. 1.máje 1614, Hranice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinické psychologie

Doporučuji!!! Je mi líto, že jsem pana Zehnala nenavštívila už před 9 lety, kdy začaly mé problémy. Pan doktor mě během pár sezení dokázal nasměrovat tak, že nyní vím, jak sama dál se sebou pracovat. V jeho přítomnosti jsem se pokaždé cítila příjemně a potěšil mě i jeho smysl pro humor. Jsem velice vděčná i za půjčení odborných knih, které mi také velice pomohly. Děkuji, za to že jste!

Pan doktor Mgr Otto Zehnal je velmi prijemny a profesionalni clovek.Snazi se kazdemu cloveku poradit.
Muzu s nim mluvit ocemkoli.Znam ho a chodim k nemu teprve par mesicu,ale je to vyborny Pan doktor.
Vzdy si v klidu vyslechne problemy a snazi se najit to nejlepsi reseni.Navic ma velmi prijemne prostredi
v jeho Hranicke ordinaci.Neni pravda,ze by se nejak schovaval za knizky,pujcuje je,aby pomohl.Dostala
jsem na nej kontakt od jedne me kamaradky a muzu jen vrele doporucit.Vsem preji hezky den

Dobrý den pane doktore.Očekávala jsem další výsměch.Děkuji,že to nepotřebujete. Také Vám přeji v roce 2012 vše,co je pro život důležité.A stačí,nejsem zvyklá na hezká slova.
S úctou Kaštánek

Dobrý den,jsem ráda,že jste potěšen a plný údivu.Pokud máte potřebu,klidně zajděte na etikou komisi.Věřte,že na Vašem" hrobu nepláči".Vysmíváte se ?Ano,je to směšné,vím,že by mně policiie ani komise nevěřila,.A navíc se cítíte silný,protože Vás terapeutů,co jste mne vyloučili a vyhrožovali policii je tolik,že nemám šanci a to Vám dává sílu,protože já na té druhé straně jsem sama. Nepotřebuji nic vyhrát Zehnale. Tak jak Vy jste udiven z mého chování,tak já zklamána z chování a vyhrožování terapeutů.To znamená,že něco není v pořádku.Vyhrožujete za to,že jsem věci pojmenovala,ano,nemám zkušenost jako terapeuti,chovám se se neohrabaně a ne na vše jsem pyšná,ale vrátit již to nejde.Přesto nelituji,že jsem svůj pohled a pocity řekla,také jsem připravená za to nést následky.
Hej Zehnale ,věřte,že je mně to jedno.Domluvte se a běžte všichni ruku v ruce na policii,etickou komisi nebo také k šípku.Mně je to vážně jedno.Přidám Vám dalšího kámoše do udání proti mne.Oslovila jsem terapeuta,abych pochopila své chování a vylučování z terapie.Proč se mně to opakuje.V životě mne potkala řada velmi brutálních traumat,která jsme řešili přepisování imaginaci,nemusel použít násili,aby došlo k erotickému sblížení.Po ukončení jsem byla okamžitě vyloučená slovy,že mně nemá již co nabídnout.Kolikrát jsem již toto slyšela.Kolik pýchy je ve Vás,že jste mne vyhodil.Toto se mně stálo ještě s jedním terapeutem.
Přestože to nevíte,moje tělo je samá rána a ta nezhojená zranění neustále krvácejí.Každý den se budím s přáním zemřít dříve,než nastane noc,ale jsem pořád naživu,trpím a bojuji,bojuji a trpím a upínám se k jistotě,že to jednoho dne skončí.V hloubi duše cítím vinu a z vlastní vůle se trestám. Takže dělejte co potřebujete,mně je to zcela jedno.Když se mně to stalo poprvé,prosila jsem terapeuta o pomoc,ale vykop mne slovy,že je to jeho kamarád.Proto vím,že nemám šanci .Tak jednejte.Budu očekávat předvolání.Tato zkušenost je čerstvá šest týdnů,nejsem schopna situaci správně zhodnotit. A ty Vaše jsou již tak dávno a přebité touto,že bych již nemuselal být objektivní.Ráda bych Vám také napsala s ůstou,ale to bych lhala,ale za poslední slova Vám děkuji,klid by se mi hodil,abych mohla spát.Tak na shledanou na komisi či policii.Mou adresu asi znáte.Tak udávejte,mně je to jedno.

Vážená paní,

děkuji Vám za Vaše další čtyři příspěvky - od 25.10. do 5.11. 2011.

Velice mne potěšilo sdělení Vašeho úmyslu (25.10. 2011) se obrátit na lékařskou komoru a je mi opravdu líto, že jste tak dosud neučinila. Skutečně by mě zajímalo (s přihlédnutím k tomu, v jakém zařízení pracujete a zejména na jaké pracovní pozici jste zařazena), odborné a nezaujaté posouzení toho, zda opakované „hodnocení“ psychoterapeutů není z Vaší strany porušením etického kodexu.
Je nutno také říci, že Váš poslední příspěvek ze dne 5.11. 2011 mne naplnil údivem. Sám jsem Vás viděl naposledy někdy v první polovině roku 2009 a od té doby jsem Vás nikdy žádným způsobem nekontaktoval. Pokud tedy máte pocit, že se Vás na sklonku roku 2011 někdo snaží „zničit“, pak zde na této stránce „pláčete na špatném hrobě“. Je potřeba se obrátit na policii.

Přeji Vám klidné a míruplné prožití zbytku vánočních svátků a do nového roku 2012 přeji vše dobré: zejména hodně zdraví, štěstí, klidu a spokojenosti.

S úctou

Mgr. Otto Zehnal

Pana Mgr.Zehnala znám již 15 let, pomohl mi i celé mé rodině v těžké životní situaci.
Byl pro mne vždy vrbou a mnohdy jedinou oporou.
Nikdy mi nemazal med kolem "huby", ale donutil mne na sobě tvrdě pracovat a toho si velmi vážím, neboť jeho zásluhou jsem začala opět žít a vážit si sama sebe.
Pane doktore dík..."Vaše" Chupina.

Pan Magistr Zehnal je skvely odbornik a velmi mi pomaha ve zvladani problemu v partnerskem zivote. Jeho chlapsky nazor a podpora je pro mne velmi povzbuzujivci!

Patřím do klientely pana Mgr. Zehnala. Byl mi doporučen, tak jsem se přihlásila a byla jsem okamžitě přijata. S jeho péči jsem spokojena! Jeho léčebné postupy mi vyhovují a mohu jen vřele doporučit. Opravdu S čistým srdcem DOPORUČIT!
MB

Žila jsem v přesvědčení, že psychologická pomoc je snadno dostupná a není problém si ji zajistit. Na začátku letošního roku jsem bohužel na vlastní kůži zažila, že opak je pravdou. Potřebovala jsem akutní podporu, ale všude, kam jsem se obrátila o pomoc byl nejbližší termín nejdříve za měsíc a další opět za měsíc. Měla jsem to štěstí, že jsem dostala kontakt na p. Zehnala a zaťukala na dveře jeho ordinace. Po vysvětlení situace mi okamžitě poskytl akutní pomoc, zajistil možnost navštívit ho hned druhý den a potom dle mé potřeby, ne až za měsíc či dva jako někteří jiní odborníci. Troufám si říci, že mě tenkrát zachránil a ukázal mi to pověstné světlo na konci tunelu. Za to mu tímto znovu děkuji a přeji hodně osobní i profesní spokojenosti.

pokud je zde někdo, kdo má zájem na objektivnějším hodnocení práce psychoterapeutů, pak doporučuji srovnání IP adres z nichž jsem já negativně hodnocen , s IP adresamí z nichž jedna moje klientka ( která u mne celkem byla 3x a posléze mou práci na serveru "Známý lékař.cz" hodnotila na dvou mých pracovištích 7x a kterou jsem jako první za cca 15 let své praxe úmyslně vyřadil z terapie) hodnotí také mé kolegy PhDr. Oldřicha Bajgera a PhDr. Svatopluka Morávka, u nichž byla také v terapii. Oba tyto psychoterapeuty považuji za své učitele, 100% profesionály a lidi na svých místech a nesmírně si jich vážím.

Přeji Vám vše dobré.

S úctou.