Doporučení otorinolaryngologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Choceň

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je galantní muž :) v ordinaci vládne velice přátelská atmosféra, sestřička úžasná a empatická. Vyšetření absolutně nebolelo,ikdyž jsem měla plná ústa aftů a díky afru na trojklaném nervu mě bolelo ucho jako čert, žádnou bolest jsem nepocítila. Pan doktor nic nepodcenil, udělal mi kompletní vyšetření a všechny své výkony popisoval. Ví jak jednat s pacienty. Nestane se, že by si něco cvakal do počítače a já nevěděla co se děje.. Nutně hned nedoporučuje chirurgické zákroky, ale snaží se léčit pacienty aleternativní léčbou. Můžu bez nadsázky říci, že je to ten nejlepší doktor, u jakého jsem kdy byla! Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Ordinace ORL

• Otorinolaryngolog

„Vynikající lékař,mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.I sestřčka je velice milá,sympatická,trpělivá a vstřícná k pacientům.Mohu jen doporučit. Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• „Paní doktorku znám dlouho, její odborný, věcný a lidský přístup se mi líbí. Vyhovuje mi zejména fakt, že i k problémům, se kterými za ní musím přicházet, přistupuje s jistou dávkou humoru, aniž by tím však jakkoliv brala potíže na lehkou váhu. Mohu jedině doporučit. Více

Generála Závady IV/116, Vysoké Mýto Mapa

MUDr. Jana Šrámková - ORL ambulance

• „já mohu paní doktorku jen doporučit. Vždy ochotná a milá. Když jsem u ní byla poprvé hned po porodu se zánětem středního ucha, poznala, že není v pořádku víc věcí. Poznala, že mám trombózu a zařídila návštěvu v nemocnici. Ještě jednou děkuji. Více

Vodní Valy 646, Litomyšl Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL