Otorinolaryngolog Bohumín

• Otorinolaryngolog

„Já bych chtěla velice paní doktorce Klementové ještě jednou moc moc poděkovat!!! je to dle meho paní doktorka s velkým D a profesionál!!Dnes ráno mi volaji ze školky ,že má dcera velice pláče,už asi hodinu..Já byla praci,ale sedla jsem do auta a jela pro ni ...nejblíž jsem to měla k pani doktorce Klementové..letela jsem s malou Sofii a paní doktorku jsem přistihla ve dveřích a to byla na odchodu domu!!Bylo už dost hodin!!Paní doktorka se vytočila ve dveřích a okamžite mou dceru Sofii vyšetřila!!V dnešní uspěchané dobe a ještě ktomu při pátku...Přesto moc děkuji ..Je večer a Sofie je relativně o.k...:-) Více

Opavská 962, Ostrava Mapa

Mephacentrum ordinace ORL

1 názor

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Velice dobrý lékař, vysvětlí problém, způsob léčby, možné příčiny.. vždy mě i syna řádně prohlédl, aby si byl jistý, že nic nepřehlédl. Navíc velmi příjemný a sympatický. Kéž by bylo více takových lékařů! Sestřička taky velice příjemná a milá paní. Za mě maximální spokojenost ! Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Děkuji sestřičce a panu doktorovi za velkou vstřícnost, milý přístup a profesionalitu. Dcera se lékařů obává, ale k panu doktorovi Němečkovi se nebojí jít, protože z něj vždy vyzařuje velká vlídnost a milé vystupování. Sestřička to s dětmi velmi umí. Jsem moc ráda, že navštěvujeme tuto ordinaci. Více

Kochova 3/816, Havířov Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Zálužánského 15, Ostrava Mapa

• „Paní doktorka je moc hodná, děti se jí nebojí, má naprosto profesionální přístup. Všem doporučuji. :-)

Vratimovská, Ostrava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Velmi příjemné jednání , bezbolestné i když bolest ucha potrápí velmi.. Všechno vysvětleno a zodpovězeno ! Konečně mohu říct , že mám svého ušního lékaře..díky Více

Městská nemocnice Ostrava, p.o.

• „Při kontrole na audio jsme se k audiu vůbec nedostali a pani doktorka velmi rychle a profesionálně vyřešila můj jiný problém ,který teda podle mně nebyl nic moc?! Asi vycitila , moji neochotu hospitalizace tak mě velmi chytře poslala hned další den teda v sobotu na kontrolu na pohotovost s tím , že v pondělí chce výsledky. Vedela určitě co se stane! Domů už jsem se z pohotovosti nedostal!! Akutní hospitalizace!! Určitě mě tímto svým fikaným způsobem ušetřila velkých problémů!! Moc ji timto děkuji!! Jsou se sestřičkou fakt sehraná dvojka!!! Správné soukolí! Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Dermatolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař Více

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „Dobrý den. V pondělí jsem byl po dlouhé době na ošetření na ORL v nemocnici v Orlové.Jen jsem zíral na ty změny.K mému potěšení k lepšímu. Lidi do aleluja,ale žádná nervozita. Sestřička vysmáta,paní doktorka jakby smet, no prostě pohoda.Kéž by takových ambulanci bylo víc. Přeji jim hodně síl na bručouny. Určitě se tam rád vrátim. Více

Masarykova třída 900, Orlová Mapa

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

• Otorinolaryngolog

„MUDr. Prokopová je velmi příjemná a výborná lékařka. Pracuje rychle a odborně. Svým pacientům se věnuje profesionálně. Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

• Otorinolaryngolog

„Tímto příspěvkem bych chtěla poděkovat primáři Ivu Slezáčkovi a celému lékařskému týmu, kteří sloužili 25.3.2019 na ORL v odpoledních hodinách kde mne operovali a tím mi zachránili život. Také děkuji za lidský přístup,starostlivost a trpělivost, všem lékařům a sestřičkám na lůžkovém oddělení a JIP chirurgie kde se o mne starali. Konárová Radka Více

Městská nemocnice Ostrava, p.o.

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Anestezio… log, Chirurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ostatní, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• Otorinolaryngolog

„U paní doktorky jsem absolvovala operaci štítné žlázy, vše proběhlo hladce jen s malým problémem, kdy jsem asi 2 měsíce čekala, až se mi naplno vrátí hlas. Dr. Slívová je milá a příjemná, je to odborník a nelituji, že jsem k ní šla na operaci, ačkoli jsem ji předtím vůbec neznala. Odvedla perfektní práci, mám jen malou jizvu. Mohu doporučit. Dáša Více

Městská nemocnice Ostrava, p.o.

• „Paní doktorka Bardoňová je jednou z nejlepších laringologů s jakými jsem se kdy setkala. Příjemná, vše dokáže jasně a srozumitelně vysvětlit; je to prostě odborník, kterých v dnešní době moc není. Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Mila a vstricna pani doktorka i jeji kolegynky sestricky!Skvela atmosfera! Prisla jsem se zalehlyma usima a odesla se sluchem jako uz roky ne! Dekuji! :) Více

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka Kovaličová je správný člověk na správném místě, opravdový profesionál. S jistotou ji doporučuji. Je velmi lidská, příjemná,o pacienta má skutečný zájem, vše mile vysvětlí a v klidu odpoví na dotazy. Na ošetření k ní se vždy těším a vím, že jsem v těch nejlepších rukou. Spousta lékařů by si mohla vzít příklad. Více

Karviná Mapa