Oto Markovič, psychiatr Hostivice

MUDr. Oto Markovič

Psychiatr

Pelzova 1700, Hostivice
Centrum pro psychiatrii Pha-západ

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

líbí se mi,že je normální a v klidu..já totiž v klidu být neumim..a když vás ještě ,,vyslýchᡴ psychiatr/čka a cvaká si tužkou..nebo jiné..krom toho ví o čem mluví..

Vynikající lékař který mi konečně pomohl.A to že někdo telefonuje během vyšetření svědčí spíše o jeho kvalitách a o tom jak je vyhledáván.Nebotˇ i za mne telefonoval ale to tak že bral hovory svých pacientů.Já rozhodně nemám důvod měnit takovéhoto lékaře a rád si vždy počkám.

Š

Pan doktor je moc šikovný a hodný. Mě velice pomohl jak přístupem, tak trpělivostí - nejsem zrovna poslušný pacient. Všem moc doporučuji

Panu doktorovi jsem velice vděčná.Pomohl mi z ošklivé deprese.Jo to opravdu velice vynikající doktor a jsem ráda že právě k němu jsem se dostala ;)

Skvělý lékař, skvělý psychiatr

Byla jsem poprvé u lékaře této specializace a byla jsem nadšena.Šla jsem tam s obavami, vždyť jít k psychiatrovi ....Obavy nebyly na místě.
Pan doktor je velice empatický, dokáže naslouchat a přesně pozná, kde je problém.
Už jen tím, že vyslechne,člověku se uleví. Když bolí duše, kolikrát pomůže jen vlídné slovo nebo pojmenování toho, co nás trápí, někým jiným.
Pan doktor mi velmi pomohl, škoda, že ve zdravotnictví není více takových lékařů, kteří se dokážou pacientovi věnovat tak, jak pacient potřebuje.
Děkuji mu, děkuji za to, že je.
Natálie

Vynikajúci kontakt, prístup a starostlivosť na najvyššej úrovni.

skvělý psychiatr,pomůže, poradí, ale i ten časem bude potřebovat péči jiného psychiatra, protože se z toho zblázní

perfektní, pomůže, poradí a hlavně to je normální psychiatr