Oto Markovič, psychiatr Hostivice

MUDr. Oto Markovič

Psychiatr

Pelzova 1700, Hostivice
Centrum pro psychiatrii Pha-západ

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Opravdu nechápu, jak tento člověk může léčit lidi.. protože je dost smutné, že o pacienta s velmi těžkou psychickou nemocí,s níž byl již několikrát i hospitalizován, nemá sebemenší zájem.Když ho člověk požádá o pomoc, není žádná odezva. Rozhodně nikomu nedoporučuji, pokud potřebuje někdo větší péči, než jen předpis léků,tomuto člověku se raději všichni vyhnětě obloukem. Je spousta skvělých psychiatrů, tento by neměl zastávat takovou funkci.

Tento pan doktor mě hned po první návštěvě velmi zklamal. Úplně jsem u něj postrádala pocit porozumění, místo toho jsem se dočkala několika nevhodných, rádoby vtipných poznámek a otázek, které nijak nesouvisely s mým problémem. Neviděla jsem žádný zájem z jeho strany a celkový přístup by se dal možná tolerovat u kdekoho, ale rozhodně ne u psychiatra. Číst tyto pozitivní recenze ještě před návštěvou, myslela bych si, že jsem si snad spletla ordinaci.

V ordinaci skoro není,jen jednou týdně, čekáte dlouho několik hodin, pak vás čeká pár minut s člověkem bez zájmu o vás a vaše problémy. Do toho stačí vyřídit několik telefonů a pak se zeptá znovu na totéž co před chvílí. Odcházel jsem velmi zklamán. naštěstí jsem našel pomoc jinde. Karel Hořovice