Centrum pro psychiatrii Pha-západ
Pelzova 1700, Hostivice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Centrum pro psychiatrii Pha-západ Jiný

Já jsem panu doktorovi vděčná. Dostal mne z těžkých depresí účinnou léčbou, takže momentálně jsem zase šťastná. Trpím mentální anorexií a i to se lapší, já si opravdu nemohu stěžovat. Negativní názory zde mne mrzí, ale zároveň je třeba si uvědomit, že pan doktor je psychiatr a ne psycholog. A v tom je podstatný rodíl. Všem přeji zmírnění problémů a zlepšení stavu a panu doktorovi děkuji.

Umístění: Centrum pro psychiatrii Pha-západ Jiný

Pacientem pana doktora jsem přes 10 let.Pomohl mě žít normální život až do takového utlumení depresí a nespavosti,že se prakticky cca 5 let nevyskytují.

Opravdu nechápu, jak tento člověk může léčit lidi.. protože je dost smutné, že o pacienta s velmi těžkou psychickou nemocí,s níž byl již několikrát i hospitalizován, nemá sebemenší zájem.Když ho člověk požádá o pomoc, není žádná odezva. Rozhodně nikomu nedoporučuji, pokud potřebuje někdo větší péči, než jen předpis léků,tomuto člověku se raději všichni vyhnětě obloukem. Je spousta skvělých psychiatrů, tento by neměl zastávat takovou funkci.

líbí se mi,že je normální a v klidu..já totiž v klidu být neumim..a když vás ještě ,,vyslýchᡴ psychiatr/čka a cvaká si tužkou..nebo jiné..krom toho ví o čem mluví..

Tento pan doktor mě hned po první návštěvě velmi zklamal. Úplně jsem u něj postrádala pocit porozumění, místo toho jsem se dočkala několika nevhodných, rádoby vtipných poznámek a otázek, které nijak nesouvisely s mým problémem. Neviděla jsem žádný zájem z jeho strany a celkový přístup by se dal možná tolerovat u kdekoho, ale rozhodně ne u psychiatra. Číst tyto pozitivní recenze ještě před návštěvou, myslela bych si, že jsem si snad spletla ordinaci.

Vynikající lékař který mi konečně pomohl.A to že někdo telefonuje během vyšetření svědčí spíše o jeho kvalitách a o tom jak je vyhledáván.Nebotˇ i za mne telefonoval ale to tak že bral hovory svých pacientů.Já rozhodně nemám důvod měnit takovéhoto lékaře a rád si vždy počkám.

Pan doktor je moc šikovný a hodný. Mě velice pomohl jak přístupem, tak trpělivostí - nejsem zrovna poslušný pacient. Všem moc doporučuji

Panu doktorovi jsem velice vděčná.Pomohl mi z ošklivé deprese.Jo to opravdu velice vynikající doktor a jsem ráda že právě k němu jsem se dostala ;)

Skvělý lékař, skvělý psychiatr

Byla jsem poprvé u lékaře této specializace a byla jsem nadšena.Šla jsem tam s obavami, vždyť jít k psychiatrovi ....Obavy nebyly na místě.
Pan doktor je velice empatický, dokáže naslouchat a přesně pozná, kde je problém.
Už jen tím, že vyslechne,člověku se uleví. Když bolí duše, kolikrát pomůže jen vlídné slovo nebo pojmenování toho, co nás trápí, někým jiným.
Pan doktor mi velmi pomohl, škoda, že ve zdravotnictví není více takových lékařů, kteří se dokážou pacientovi věnovat tak, jak pacient potřebuje.
Děkuji mu, děkuji za to, že je.
Natálie