Zuby a dásně

1 Počet odpovědí:
Dobrý večer, můžete mi prosím poradit co mám dělat když mám neustálé bolesti dásní a otoky, úplně se mi "odchlipují" dásně i přes to že dodržují ústní higienu.Mám dělaný můstek je to asi 3roky a od té doby mám problémy.Když jsem měla provizorní bylo to v pořádku.Můstek mě bolel od začátku. Když jsem se dotkla jedné strany tak mě to bolelo na druhé straně. Prý je ale vše v pořádku a já trpím celou dobu. Začínám mít z toho deprese a bojím se chodit k zubaři.Přesto tam jdu a puls mám vždy přes sto tepů.Tak nevím zda by nebylo lepší všechny zuby vytrhat. Už takto dlouho nevydržím mít každý den bolesti několik let. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, děkuji za Vaši otazky. Rozumíme, že trpíte hodně kvůli zubům. Bez výšetření ale nemužeme poradit níc protože nevíme ktery problem Vý máte. Nebojíte se chodít u nás. Máme empatický a profesionalní týmu. Zavolej nám na naše tel. čislo a domluvíme Vám v nejbližším možném terminu navštěvu. Těším se na Váši návštěvu. S pozdravem Laila Clinic