Zubní lékař

4 Počet odpovědí:
Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji
Dobrý den, toto je bohužel sveřepá situace, která může přinášet nepříjemnost v podobě tvrzení proti tvrzení. Pokud máte nějaký fotografický důkaz, pak bych se průkaznosti nebál. Být Vámi, tak se odkážu na Asociaci dentálních hygienistek, kde Vám s případným postupem řešení rádi poradí. Za mne bych si vyžádal výpis z Vaší zdravotnické dokumentace, kde by o tomto měl být zápis. Tedy zda zub již byl odštípnutý, či nikoliv.
držím palce v řešení. S pozdravem Nikola Alexij, DiS.