Zdravím chci se zeptat jestli je možné potlačit nebo vyléčit tinnitus hypnozou,když vím že spouštěč

8 Počet odpovědí:
Zdravím chci se zeptat jestli je možné potlačit nebo vyléčit tinnitus hypnozou,když vím že spouštěč byla psychika deprese a úzkost
Dobrý den, ano, tinnitus je možno uzdravit i pomocí hypnózy. Hypnóza je léčebná metoda, která pro řešení potíží využívá nevědomí. Hypnotický stav umožňuje přímým či nepřímým způsobem podněcovat nevědomé procesy, čím dochází ke hledání nových možností a řešení. Pokud víte, že tinnitu předcházely psychicky náročné prožitky, je to pro Vás dobrá zpráva, protože jakmile budete umět tyto prožitky dobře a zdravě zpracovat, utiší se i zvuky, které Vám tyto věci připomínají.
Naďa Skyvová