Záškuby po očkování

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, syn 24. 7. 2014 byl 13.4. 2017 na první dávce Priorixu. Pár dní před očkováním jsem synovi podávala Mollers- rybí olej s Omega 3, vit. A a vit. D. Jinak vitm. C i D bral celou zimu. Po očkování jsem nasadila ještě ke všemu hořčík 50g a na Vaše doporučení homeopatika na střídačku ob den Thuya occidentalis a silicea vzdy 5kuliček denně. Po týdnu od očkování se objevily silné záškuby, když usínal, asi prvních 20min. Poté během noci občas, nyní zhruba měsíc a půl po očkování je téměř bez záškubů či má takové jak starší bratr, že občas sebou trhne, když usíná. Ale předtím to opravdu bylo děsivé, vyletěla celá noha, ramínko, druhá ruka...Přes den jsem si záškubů nevšimla. Mám samozřejmě strach podat druhou dávku. Myslíte si paní doktorko, že to mohlo být způsobené vakcínou? Jak mám prosím postupovat dál? Děkuji
Dobrý den,

nechala bych dítě vyšetřit dětským neurologem vč EEG, poté bych udělala celkový závěr, jakým způsobem pokračovat v očkování. Nejlépe Vám poradí Váš dětský lékař, který zná Vaše dítě nejlépe. Souvislost zde může i nemusí být. Na 2. dávku očkování máte ještě spoustu času.
Zdravím a přeji ať vše dobře dopadne.
Kacířová