záchvatovité bolesti hlavy

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore. Trpím úpornýmí bolestmi hlavy. Od šestnácti let jsem je měla tak 2x do roka,postupem času se to zhoršovalo,nyní mám bolesti i 3x do měsíce po dobu 2-3 dnů. Bolí mne pouze levá strana hlavy,lokalizovaná bolest,vím přesně místo. Nyní jsem byla na rentgenu hlavy ne však pro tyto bolesti. V nálezu je napsáno artefakt v levé straně hlavy. Nevím,zdat o nesouvisí s mými bolestmi,které mne naprosto vyloučí z běžného života. Nauzea občas. Stává se mi,že z ničeho nic se začnu nekontrolovatelně třást po celém těle,nohy,ruce,i hlava. Minulý týden to bylo nejhorší za poslední roky, Vždy to ustoupí asi po hodině. nyní se léčím po pracovním úrazu,chirurg má podezření na neuropraxii n. ulnaris,pro neustálé bolesti v loktu,brnění a mrtvění tří prstů od malíku k prostředníku a bolest zápěstí . Ráda bych znala Váš názor a pokud je to možné,objednala se u Vás,jestli je to možné.Děkuji
Hezký den, bohužel není v mých silách odpovídat na jednotlivé dotazy po internetu. Vaše otázky rádi zodpovíme při osobním vyšetření v INEPu, během konzultace u některého specialisty z našeho týmu. Více informací a možnost objednání naleznete na www (tečka) inep (tečka) cz Děkuji za pochopení a zdravím, Ondřej Fiala