Vlado vladimir

2 Počet odpovědí:
Dobry den prajem mozno mi budete vediet poradit lebo zatial som nic nevyriesil.Moj problem zacal hornou petkou zubom bolel a mal zapal. Robili sa mi aj vaciky a potom s druhej strany kde je podnebie u zuba 4a5 sa mi udelala hrcka v dasne. Nechal som si dany zub vytrhnut na pohotovosti a ze bude pokoj ale nieje to tak. Hrcka tam je dodnes a kde bola pichnuta anesteza mi ide do ust stiplave citim akoby hnis. Mam stoho ubolene cele podnebie a paly ma v puse musim to vypluvat lebo ma paly v krku. Navstivil som 4 zubarou sukromnych kde dany problem kazdy riesil tim ze mi vycistili tu ranu po zube 5. Vraj na rtg ziadny zapal nevida a zo 4 zubom problem nebude. Vcera do navstivil smile clinic piestany kde mi udelaly komplet rtg celusti a tiez bez zapalu a rana sa hoji. Prosim o radu na koho sa obratit kedze viem ze ta hrca tam nebola a ha stade tlacim nejaky stiplavy hnis ked mam aj cele podnebie akoby rozmocene. U nich ze je vsetko v poradku ale nieje ked ma cela pusa stipe a nemozem prehltat slyny. Uz je do od 10.3 co sa takto trapim a minam peniaze na zubarou. Prosim o radu ak na rtg nevidno zadny zapal mozem vam ho aj poslat moc dakujem. prosim odpisat na mail nasiel som vas nahodne na nete.
Dobry den.. jestli se na tolika rentgenech a u tolika zubaru nic na rentgenu nenaslo, obavam se, ze bych tam asi take nic nevykoukal.. po extrahovanych zubech je na rtg vzdy videt prostor kde byl (chybi) zub, tudiz tmavy prostor, zanet vypada stejne, takze to nemusi jit uplne rozlisit.. ale opakovane cisteni poextrakcni rany se mi zda jako jedine mozne, pokud je vyloucena pricina od jineho zubu..
Preji brzke uzdraveni..