Tmavý přední zub

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V předním zubu mám vytahané nervy již nějaký rok a nyní zub začal tmavnout. Vím že jso různá řešení tohoto problému chtěla jse se zeptat kolik by u Vás stálo vyřešení tohoto problému. Vím že lze zub vybělit, udělat fazetu či korunku. Mohla by jste mi napat orientační cenu techto zákroků. V případě fazony a korunky bych volila určitě metalokeramickou nebo celokeramickou. Děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Klára Borovičková

Dobrý den, cena fasetky je od 3500kč, metalokeramické korunky od 4500kč a celokeramnické korunky od 6000kč. Hezký den přeji. S pozdravem Borovičková

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Je téměř hotovo! Poskytněte prosím další informace. Díky nim budeme schopní lépe řešit vaše problémy.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Potřebujeme údaje o vašem umístění, abychom mohli vaši otázku poslat nejlepším odborníkům

Bojíte se o své zdraví?

Pošlete dotaz našim lékařům a odborníkům a získejte rychlou odpověď!

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se na vaši otázku