Skolióza u dcery .

1 Počet odpovědí:
Dobrý den ,
moje 14ti letá dcera trpí už od 12ti let bolestí zad , hlavně v oblasti páteře .
Její dětská lékařka nám řekla že má skoliózu a doporučila aby jsme cvičili podle internetu.
Samozdřejmě nejsem odborník , a tak nemohu dohlížet na uplnou správnost cvičení .
Bojím se hlavně zhoršení skoliózi u dcery ..Ctěla jsem se vás zeptat jestli by mohlo dojít k vážnějšímu poškození páteře , pokud dcera bude cvičit , ale všechny cviky však neprovede na stoprocent .Také jsem se vás chtěla zeptat jestli fyzioterapie u dětí do patnácti let stojí také 740,- . Děkuji za odpověd , s práním hezkého dne Paní M.D.
Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz. Vzhledem k věku vaší dcery a skolióze stanovené Vaší dětskou lékařkou, bych v tomto okamžiku doporučila vyšetření ortopedem, který by měl udělat RTG (rentgen) celé páteře a posoudit daný stav. Rozhodně bych neprováděla cvičení, o jehož správnosti provedení se nemůžete přesvědčit, takto prováděné cvičení může i uškodit.
Ano, cenu za ošetření mám u všech klientů stejnou, lze ale pořídit permanentky se slevou 5 nebo 10%.
Přeji hezký víkend
Mgr. Eva Procházková