Simona Vrubelová

3 Počet odpovědí:
Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji
Dobrý den,
První návštěva obvykle vypadá tak, že popíšete svoje potíže, které Vás přivádějí. Potom Vám psycholog vysvětlí, jakým způsobem pracuje a společně se domlouváte na čem budete pracovat ( např. Zvládání úzkosti, komunikace s partnerem atd.). Mám zkušenost, že většině lidí se velmi uleví, když se odhodlají k psychologovi dojít a obvykle si říkají, že zbytečně dlouho trápili tím, že to odkládali. Určitě se není čeho bát a pokud Vám první odborník nebude lidsky sympatický, zkuste jiného. Každý člověk je jiný a potřebuje si najít odborníka, s kterým se cítí dobře.
Držím Vám palce!