Seznámila jsem se s jedním mužem. Pomocí seznamky. Dnes poprvé po 16dnech nenapsal. Kdy je možné navrhnout osobní setkání.

Praha

Dobrý den, to že Vám muž nenapsal ještě nemusí znamenat nic negativního. Osobní setkání bych iniciovala co nejdříve, na něm poznáte mnoho z toho, co se pouhým dopisováním neprojeví. V případě konzultace jsem Vám k dispozici.


Ostatní, Psycholog, Psychoterapeut
1 názor
Jívová

Dobrý den. Pokud nebudete spěchat na začátku vztahu, dobře se poznáte, uvědomíte si, zda vaše představy jsou sladěny s představami potenciálního partnera, zaručíte si krásný dlouhodobý vztah. Lidé k vůli strachům ze samoty a nemilovanosti uspěchávají začátky a honí se do vztahu, do kterého skáčou přímo po hlavě. Rozumím tomu, že je vám nepříjemné to, že nenapsal. Dejte tomu celému prostor, čas se poznat. Na osobní setkání není nikdy brzo, ani nikdy pozdě, jen si dovolte nespěchat :) Krásný den.


Psycholog, Psychoterapeut
5 názor
Praha

Dobrý den, kdykoliv:) Jestli máte chuť dotyčného poznat... Přeji hodně štěstí, Markéta Rozsívalová P.S.: Toto není "odborná" rada, neznám žádný výzkum, který by řešil, po jaké době psaní na seznamce může žena pozvat muže na schůzku. Je to jen podpora, abyste dělala jen to, na co se cítíte a do čeho se vám chce.

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.