Sexuální vzrušivost

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Psal jsem už přes stránky U lékaře cz a vy ste mi odpovídal Antidperesiva a sex.vzrušivost
Dnes jse mi stalo že sem viděl holku v autobuse a byl sem hned vzrušen a stál mi klasický pocit u mě. Pak sem jel ze školy a furt jsem se testoval jestli mě vzrušuje sex s klukama atd nejdřív nic a pak se to rozjelo představil jsem si kámoše jak s ním to a bylo mi u toho mizerně hrozný pocit jak kdyby se mi zhroutil svět a vzrušní to bylo tak na pul není to typické jako když si pomyslím na sex s holkou pak sem zkusil na svojí holku a bylo to o něčem jiném víc sem se zrušil a je tam větší prožitek.Jak sem řikal sex s klukama nevyhledávám ale nevím co tohle je potřeboval bych náke vyšetření protože tohle už je moc pak sem toho po chvílí uviděl a nic přestalo to ale furt neustále to řeším je zajímavé když mám sex se svojí holkou tak to přestane a neřeším jestli sem gay nebo ne a pak se zase nad tím zaobírám a znova nevim prosím vás co mám dělat ?
Děkuji za odpověď.Bad
Potřeboval bych se toho už uplně zbavit je zajímavé že před antidepresivami sem byl přesvědčen o svojí orientaci a takovýhle problém sem neměl a teď jak nad tím furt přemýšlím tak je to špatný.
Dobrý den opět, pane Bade. Jak je patrné, stává se z tohoto problému něco, co Vás vemi trápí a zasahuje Vám to do života. Je tedy jistě vhodné vyhledat specialistu - přímo sexuologa, logické je ale poradit se nejdříve s tím lékařem, který Vám předepisuje antidepresiva.