První antikoncepce

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, chci začít brát antikoncepci.. jak dlouho trvá krvácení, když ji začnu brát první den menstruace , chtěla bych mít pohlavní styk cca 10. Den po užívání a budu chráněna? Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud nasadíte antikoncepci 1. den menses , budete chráněná hned v tom měsíci. Nevím, jak dlouho Vám bude trvat menses. Při nasazení antikoncepce můžete krvácet nebo špinit i celý měsíc. Přeji hezký den Dana Lorencová