problém s močením

1 Počet odpovědí:
dobrý den mám problém s močením kdy mě to nutí teměř pořád, to jsem řešil s urologem ale moc se toho nevyřešilo omezil jsem všechny společenské aktivity a nejhorší je cesta mezi prací a domovem doma a v práci bývam více v pohodě ale jak jsem venku nebo se mam s někým setkat tak je to hrozné strašně mě to nutí i když vím že ze sebe nic nevydám a je to skoro až bolestivý a psychycky náročný. Poraďte mi jakého dalšího specialistu bych měl vyhledat kromě urologa.
Dobrý den,
omlouvám se za pozdní odpověď, ale byla jsem mimo ČR. Myslím, že Váš problém je zcela typický příklad psychické poruchy. Je to specifický druh obsedance, tedy je třeba tímto způsobem ho i "léčit" - pokud jste po urolog. stránce zcela v pořádku, je třeba podstoupit psychologickou poradenskou péči a nácvik zvládání stresové situace - nevyhýbat se, hledat důvod problému, překonat dílčí část, mít RADOST Z ÚSPĚCHU, postoupit o další krok.
RES: nevyhýbat se, přijímat výzvu, překonat, radovat se z vítězství!
Hodně štěst! :-)
Věra Košťálová