Problém s erekcí

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, měl bych následující dotaz. Jsem muž, 32 let, a poslední rok až dva mám problém s erekcí - buď je velmi slabé intenzity nebo vůbec (nedochází k ní ani při stimulaci fyzické, ani vizuální). Jediný případ, kdy k erekci dojde a je "pevnějšího" rázu, tak je v ranních hodinách před vyčůráním, jinak je těžké ji dosáhnout. Prosím o radu. Děkuji.
na vážnější důvod erektilní dysfunkce jste ještě mlád,zvl.ranní erekce je ještě dobrým znamením,že se nejedná o zásadní cévní problém,asi půjde jen o následky chronického zánětu prostaty,který se dá samozřejmě léčit.K diagnoze je však třeba důkladnější vyšetření urologem