Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se

5 Počet odpovědí:
Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.
Dobrý den, bohužel jsem svědkem, že seznamování a navazování dlouhodobých vztahů, je pro mnoho lidí čím dál náročnější, zvláště, když už mají za sebou několik zraňujících zkušeností. To, co tedy píšete, že se dotyčný po 4 dnech neozval, slýchám od žen ve své praxi velmi často. Nevím, zda je to normální, ale vím, že většina žen, které položí tuto otázku, cítí, že je něco špatně, a že by to potřebovaly jinak. Chápu vás, že chování dotyčného muže vás mate, já bych na vašem místě potřebovala vědět, jak na tom jsme, zda to oba vidíme stejně. Např. chceme se vídat a více se poznávat, komunikovat každý den nebo potřebujeme pozvolný start? Neznám jiný recept, než o svých potřebách hned od začátku otevřeně mluvit a ptát se druhého, co zase potřebuje on. Možná je to cesta pro odvážné, protože s větší otevřeností může být spojen strach z odmítnutí, ale na druhou stranu, není právě to, co ve svém věku hledáte - otevřený, na důvěře založený vztah? Otázka je, co hledá ten druhý.
Držím vám palce,
Markéta Rozsívalová