Poradite mi děkuji

1 Počet odpovědí:
Dobry den p.doktorko,poskedni dobou mám pocity motani hlavy ,začne mi bušit srdicko,tresst ruce,ale po nejake chvilce to přejde.Někdy mám i pocit strachu z těchto věcí.,co se mi stávaji.Ted jsem i docela i pribrala z těch to nalad jsem sahla po jidle.Jinak rodina funguje jak má, Akorát mě tiží ty me stavy,Poradite mi co dal,jak postupovat popřipadě se obědnám. Děkuji z celého srdce Renata
Dobrý den Renato,
v první řadě si určitě dojděte k Vašemu praktickému lékaři (pokud jste to již neudělala), aby Vám udělal prohlídku, která by mohla odhalit event. somatickou příčinu Vašich obtíží. Pokud bude vše v pořádku, je těžké z této Vaší informace usoudit na důvod potíží - tedy i na způsob, jak Vám pomoci. Potřebovala bych k tomu znát mnoho dalších informací: kdy k potížím došlo, jak dlouho trvají, jak se mění, co jim předchází.... Každopádně však nic nepokazíte, když se zaměříte na pravidelnou životosprávu (až jakýsi mírný rituál), kdy si naplánujete stravu, pohyb, práci i odpočinek - nejlépe zapisovat formou deníčku a u každého dne si vyznačíte, jak jste se ten den cítila (třeba ohodnocením číslem od 1 do 10).
Pohodu Vám přeje :-)
Věra Košťálová