Pomoc z vnějšku?

1 Počet odpovědí:
Jsem nešťastná. Už kolik let se snažím vypořádat s jistými problémy (jsou to vůbec problémy?), trápí mě, že jsem natolik slabá, že mě pořád zatěžují zkušenosti z minulosti. Zajímalo by mě, jakým způsobem situaci řešit? Považovala jsem pomoc z vnějšku za poslední řešení. To už je několik let zpátky a pořád se plácám ve stejných sr****ch. Nevím, jak dál. Řešit individuálně, skupinově, alternativně? Silou vůle to očividně nejde. Předem díky za názor, K.
Dobrý den, děkuji za dotaz. Zdá se, že jste na své cestě životem poněkud zabloudila a již delší dobu se motáte v kruhu. Podle mého názoru není slabostí zeptat se v takové chvíli na cestu, ostatně budete to pořád Vy, kdo bude muset šlapat dál. Psycholog Vám pomůže získat trochu nadhled, ze kterého se bludiště může jevit přehlednější. Doporučuji konzultaci se mnou (velmi ráda se s Vámi potkám) či některým z mých kolegů a na základě podrobnějších informací pak lze hledat konkrétní formu pomoci, která by Vám nejlépe vyhovovala. Držím palce! Ivona Matějů