Dobrý den,
tvoří se mi již několik let akné na čele. Podkožní, docela velké, tvrdé, mnohdy dost bolavé bouličky, které nejdou vyčistit. (Je mi 23 let)
Pleť mám jinak čistou a bez problému, veškerý problém je opravdu jen od obočí nahoru. Jen co se jedna boule vstřebá, objevuje se jinde další. Klid mám nanejvýše týden.
Pokud bych se snažila zánět vyčistit, vznikne velká rána a jizva, která dlouho mizí. Pokud je nechám být, dlouho se vstřebávají a jsou citlivé a nehezké.
Zajímalo by mě, jaký je správný postup při léčbě tohoto typu akné. Ráda bych léčila především příčinu vzniku, ale nevím jak na to.
Předem děkuji za každou radu.
T.
MUDr. Alena Kyslíková
MUDr. Alena Kyslíková
Dermatolog
Praha
Dobrý den,
Váš problém nemusí být akne. Nutno posoudit při vyšetření v kožní ordinaci.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.