Po operaci kolene

1 Počet odpovědí:
Dobrý den , pane doktore chtěla bych se zeptat 11.9.2017 jsem absolvovala operaci pravého kolene na jednodenní chirurgii kvůli výrůstku do špičky který mi způsoboval hrozné bolesti. Po operaci jsem měla jěště větší bolesti a nemohla jsem z ohnout koleno , tak přibližně přes měsíc, jízda v autě nepřicházela v úvahu nebo slézt a vyjít schody. Po vyndání stehů mi můj pan doktor řekl , že jsem měla totálně rožšmelcovaný koleno výrůstek , který byl do špičky byl zaoblený pohrál si i meniskem a mám prý jen třetinu chrupavky. Po dvou měsících neustálých bolestí a oteklosti jsem si musela koupit injekci Suplasyn , která mi byla aplikována 23.11.2017 i přesto , že jsem měla koleno stále nateklé ,ale už ohebné. Pan doktor mi řekl že tím lépe že se mu to tam líp píchne .Cítila jsem jen výplň kolene , ale bolesti a oteklost je stále. Můžete mi poradit ? Jestli to chce čas , aby se to srovnalo?
Dobrý den,méte zřejmě koleno dost opotřebované, doporučuji ještě vyčkatefektu injekce do kolena a při potížích evtl.uvažovat o jiných způsovbech léčby např.zvažovat umělý kloub, je-li to koleno k tomu již opotřebované dr šarata