Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto nap

3 Počet odpovědí:
Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.
Dobrý den, ano. Vztahy jsou jedna z nejsložitějších věcí na prožívání tady na zemi. Vzájemné pochopení, tolerance, respekt a láska je to, co se lidé učí si vzájemě dávat. Zkuste si popřemýšlet, zda projevy a chování vašeho bývalého partnera jsou těmi, které by jste si ve vztahu od muže dlouhodobě představovala, zda opravdu vztah, který byl, měl všechny aspekty na udržení, které jsou potřeba. Někdy je to těžké si přiznat, hlavně, pokud je člověk dlouho sám, nebo nemá samotu zpracovanou, že to není ten pravý a potom se snaží udržovat něco, co nefunguje.
Mějte krásný den a přeji vám nalezení vnitřního odpuštění.