Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.
Dobrý den, ano. Vztahy jsou jedna z nejsložitějších věcí na prožívání tady na zemi. Vzájemné pochopení, tolerance, respekt a láska je to, co se lidé učí si vzájemě dávat. Zkuste si popřemýšlet, zda projevy a chování vašeho bývalého partnera jsou těmi, které by jste si ve vztahu od muže dlouhodobě představovala, zda opravdu vztah, který byl, měl všechny aspekty na udržení, které jsou potřeba. Někdy je to těžké si přiznat, hlavně, pokud je člověk dlouho sám, nebo nemá samotu zpracovanou, že to není ten pravý a potom se snaží udržovat něco, co nefunguje.
Mějte krásný den a přeji vám nalezení vnitřního odpuštění.

Dobrý den, nezbývá , než souhlasit s kolegyní. Nejlepším lékem je čas. Zjistíte, že dotyčný za to vůbec nestál. Mějte se ráda a zkuste si denně připomenout ty fajn věci, které ve Vašem životě zajisté jsou.Pěkné dny.
Dobrý den! Vůbec se nedivím, že Vám není dobře ze způsobu rozchodu. Vysvětlení emailem a ještě takového typu je opravdu zraňující, když před tím nic nenasvědčovalo, že se něco děje. Čas léčí, ale také doporučuji nepřemýšlet o tom, co jste vy sama mohla udělat lépe nebo, co jste udělala špatně. Hodně to k tomu směřujeme. Není to o Vás, je to hlavně o jednání přítele. Nezasloužíte si dlouho smutnit. Budoucnost určitě přinese něco nového a pěkného. Opřete se o někoho, komu věříte, s kým si můžete popovídat. Jestli máte pocit, že si potřebujete popovídat s někým nezávislým, doporučuji oslovit psychoterapeuta. Dnes spousta odborníků pracuje i po skype a dalších sociálních sítí. Přeji hezké dny.