Ošetření dcery jakožto samoplátce,která žije dlouhodobě v Irsku.

2 Počet odpovědí:
Zdravím a přeji příjemný den pane doktore.
Mám snad prolustrovanou celou Ostravu,a žádný zubní lékař nepříjímá pacienta k jednorázovému ošetření zubního kazu.
Dcera má 35 let,a žije již 14 let v Irsku. Má zde svého praktického lékaře,ale zubní lékař už bohužel nevykonává svou praxi,neboť je v důchodu.
Dcerka si všechno platí hotově,ale nemohu ji sehnat nového zubního lékaře,který by ji ošetřil,popřípadě ji vzal do stavu,bude-li to zapotřebí.
Nyní přiletí do Česka 19.8. a odlétá 27.8. 2017. Potřebovala bych pro ní tedy zajistit v tomto termínu ošetření kazu v jednom zubu.
Vše si samozřejmě plně uhradí.
Moc prosím,zda by bylo možno zajistit ji u Vás zmíněné ošetření.
Jinak létá do Česka 4x ročně,takže už by mohla i zůstat Vašim trvalým pacientem.
Děkuji Vám za odpověď.
SIce hezké ale dotaz zde uvěřejnujete 28.8 s tím že dcera odléta 27.8.... bohužel nejsem ve Star Treku ale zpět v čase to nedokážu :D. Pokud to nové pacienty objednávám na leden. na mých stránkách je zde i odkaz lze najít i e-mail a dcera se může domluvitt