Operace dělohy, ano či ne?

2 Počet odpovědí:
Dobrý den p. doktorko, napsala jsem Vám v minulém emailu vše, co mi lékař zjistil ohledně dělohy, jaký je tady Váš názor na tento problém? Já jsem pochopila dle té zprávy a také dle sdělení lékaře, že bych měla podstoupit operaci dělohy, neboť je moc velká a mohlo by dojít k problémům, které by mohly až ohrozit život. Tak jsem teď z toho zmatená a nevím, zda na operaci jít. Myslíte, že bude zřejmě lepší Vás navštívit a případně si o problému diskutovat ústně?Děkuji
nelze tak jednoznačně odpovědět , musela bych znát ultrazvukový nález, špinní při Depo Prroveře je časté, dovolenou bych řešila Norethisteronem 2x1 tbl po dobu dovolené. Krvácení by se pravděpodobně zastavilo.Ale podat vyčerpávající odpověď bez znalosti konkrétního nálezu NELZE!!Bohužel nemám kapacity na provedení konzultací u neregistrovaných pacientek