Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda registrujete nové pacjenty? Potřebovala bych konsultacji, protože vidím trochu húř, a taky bych potřebovala nové brýle. Nosím taky kontaktní čočky. Mám pojštěni v VZP. Předem děkuji za odpověď a přeju hezky den. S pozdravem

3 názor
Praha

Dobrý den, určitě registrujeme, ale t.č. jsem na rodičovské dovolené, kontaktujte prosím kolegy. Děkuji, zdraví Petrová

16 názor
Praha

Přeji dobrý den, nové pacienty u nás v Refrakčním Centru Praha stále ještě registrujeme. Bohužel nemáme uzavřenou smlouvu s Vaší zdravotní pojišťovnou, tak byste si v tomto případě musela vyšetření uhradit sama. V případě zájmu o objednání na vyšetření nás prosím kontaktujte. S pozdravem prim. MUDr. Petr Novák Refrakční Centrum Praha

15 názor
Praha

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Můžete se objednat telefonicky nebo přes online formulář, který naleznete na webu Očního centra Praha. Kolegyně recepční Vám sdělí všechny potřebné informace. S úctou Andrea Janekova

10 názor
Praha

Dobrý den, nové pacienty přijímáme zcela bez omezení a v případě Vašeho zájmu se můžete na vyšetření k nám objednat. Přeji hezký den.

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz