Novy pacient

1 Počet odpovědí:
Dobry den,
Hledam praktickeho lekare, ktery akceptuje samoplatce.
Muj stavajici vseobecny lekar v zahranici mi diaktostikoval kostochondritidu (Costochondritis).
Jiz rok me trapi bolest na leve strane v horni casti bricha v okoli zeber a jakoby pod zebry, obcas take citim mravenceni nebo mirne paleni. Bolest se behem dne meni, odezni nebo se zase vrati, nezalezi zda jsem v klidu nebo pohybu, je stejna. Je obdobi, kdy je vsechno v poradku (1-2 mesice), ale pak se znova bolest na delsi dobu vrati a tak to trva uz rok. Nemohu spat na leve strane, protoze bolest je intenzivnejsi a citim, jako kdyby me tam neco tlacilo/tlouklo (ale jinak spanek mam klidny). U lekare jsem byl nekolikrat - prohmat bricha, vysetreni moci, radiologie hrudniku, ultrazvuk bricha, vsechny vysledky byli negativni. Minuli tyden me doktor poslal jeste na odber krve a poprve predepsal leky (Naproxen 500mg a Omeprazole 20mg). Doktor me ujistil, ze to neni zadny vazny stav a muze trvat roky, proto si chci byt jisty a vyloucit/predejit pripadnym jinym zdravornim problemum, proto hledam praktickeho lekare s kterym mohu konzultovat svuj stav (i do budoucna) a ktery me pripadne doporuci na dalsi vysetreni.

Prijimate prosim nove pacienty a jak to u Vas chodi s osetrenim pro samoplatce?
Dekuji predem za informace.
Jan
Dobrý den, psal jsem Vám již přes pracovní mail, odpovězte prosím kdyžtak na ten - ales.duchacek@synlab.cz. Zastavit se jako samoplátce můžete, na celém postupu bychom se domluvili až po vyšetření. S pozdravem Aleš Ducháček