Nevěra-manžela

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,jsem s manželem 37 let a již dříve mě podvedl,ale zvládla jsem to za pomoci psychologa.Jenže teď se to opakuje a nechci o něj přijít.Věnuje mi veškerou pozornost,ale zkouší na mě různě věci asi co vydržím.Měli jsme 2 vážné debaty a při té poslední jsem mu navrhla dobu na vyřešení tohoto problému.Je zvláštní,že říká,že neví zda bude konec za 14 dní nebo 2 měsíce či jinak.To neví.Tak teď zcela veřejně odešel na noc s ní.Před odchodem mě líbal ležel se mnou jako by nic nebylo .Bolí to a tahle role mi nesedí.Nesnesu pocit žít ve třech a ještě vědět co dělá. Moc to bolí.Ta žena má v manželství asi velkou volnost i manžel mi naznačil,že u nich je to jiný.Nevím jak dál neodchází chová se zcela přirozeně,ale jen do doby něž zasedne k počítači a začnou si psát.Pak je neklidný.Asi mohu napsat,že má rád sex,ale do jisté míry má problém.Děkuji
Domnívám se, že nejde odpovědět jednoduše. Měla by jste se určitě objednat. Krátce- soustřeďte se víc na sebe a svůj život, svoji rodinu, přátele a zájmy. Posilte svoji samostatnost, změňte své zvyklosti, dbejte o svůj vzhled, začněte sportovat a vymezte pravidla pro partnerské soužití. Zvolte nějaké časové období, po které by měl váš partner své dvojženství vyřešit. Občas se jděte pobavit, občas nebuďte doma a přesuňte na svého muže rodinné povinnosti. Víc se vzdalujte z domova i s dětmi, budete vidět váš vztah z nadhledu a budete se lépe rozhodovat, jak dlouho budete ještě tolerantní. Pozor, měl by jasně vědět jak vám to ubližuje a jaké budou důsledky...Držím palce.