nemám titul

Dobrý den. Již druhý den mne píchá v pravém oku. Prosím, co to znamená? Děkuji za odpověď. Blažena

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Petra Pospíšilová

Dobrý den.Nezlobte se,ale to netuším.Asi by bylo dobré navštívit lékaře.P.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Jitka Pidrmanová

Dobrý den paní Blaženo, možností je opravdu nepřeberné množství. Drobný úraz, porucha slzného filmu - tzv. suché oko, různé záněty spojivek, poškození povrchu oka kontaktní čočkou atd. atd. Zkuste mi prosím napsat Váš věk, zda nosíte brýle či kontaktní čočky, zda jste se zranila, jaké berete léky /na jakoukoli nemoc/, co děláte
za práci, jestli jste na něco alergická a na co jste se s očima v minulosti již léčila. Pak bych mohla lépe posoudit Váš dotaz.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Je téměř hotovo! Poskytněte prosím další informace. Díky nim budeme schopní lépe řešit vaše problémy.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Potřebujeme údaje o vašem umístění, abychom mohli vaši otázku poslat nejlepším odborníkům

Bojíte se o své zdraví?

Pošlete dotaz našim lékařům a odborníkům a získejte rychlou odpověď!

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se na vaši otázku