Naučit se být spokojená

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, věřím že máte spoustu dotazů každý den a že možná ten můj nebude nijak důležitý. Jenže se stalo to, že mě v životě, již od dětství stále něco trápí. Málokdy umím být správně štastná, i když to na mě nejspíš nejde vidět a vypadám spokojeně. Snažím se važit si každé chvile kdy žiju, protože nikdo neni věčný, ale i přesto mám stavy kdy se nezvládnu ani napít a nemam energii. Přemýšlím nad věcma mezi nebem a zemi a mívám panický strach ze tmy, občas mám pocit že vidím různé stíny, jsou to jen malé detaily, které se opakuji. Ale nejspíš není něco v pořádku nejsem si jistá náštevou odborníka, jelikož jsem spíše introvert a trvalo by déle, než bych se rozmluvila, ale možná bych to potřebovala. Nejsem spokojena s dnešní dobou kdy většina lidí mysli jen na sebe, ani nejsem spokojena s chováním mé rodiny a ani s mou prací.. zkrátka nejsem spokojená skoro s ničím, mám pocit že bych chtěla byt užitečnejší a k čemu žít jen pr|HBNQw sbo praci, když mě nenaplnuje, ale existovala by práce která by mě vůbec naplňovala..Nejsem si jistá důvodem proč tady sem.. nejspíš žádný není.. tak proč tu teda ted sedím a píšu tenhle vzkaz..zároven mám dny kdy mě ozáří a ja vím že tu něaký duvod je.. také jsem se chtěla zeptat, kolik by popřipadě stála hodina terapie s Vámi, jen si nejsem zcela jistá, jesti by byla třeba, nejspíš se nějak podobně cítí většina lidi. Děkuji mnohokrát za přečtení a připadnou odpověď :)
Dobrý den. Děkuji za dotaz a za důvěru. Žádný dotaz, který ke mne směřuje není nedůležitý, jak píšete. Z vašeho dotazu vnímám, že jste již delší dobu nespokojena, stále vás něco trápí, přestože se snažíte věci řešit, nedaří se to úplně k vaší spokojenosti a návštěvy u odborníka se z různých důvodů obáváte. Přesto vás chci moc podpořit, aby jste odborníka navštívila. Uvidíte, že se vám začne život měnit, pokud budete chtít. První krok jste již udělala. Napsala jste tento dotaz a svěřila se se svými pocity, což určitě nebylo jednoduché. Proto vám přeji, aby jste našla v sobě ještě více energie a oslovila jste vámi vybraného odborníka, který vám bude nápomocný se ve vašich pocitech lépe zorientovat a také vás nasměruje k možným řešením toho, co vás trápí.