Naschval se pocurava.

1 Počet odpovědí:
Dobry den, mela bych dotaz tykajici se me 3,5 lete dcery. Zijeme momentalne jako rodice oddelene, s tim, ze se o peci deti stridame. Takze dcera nas ma pres tyden oba. Ale ted k problemu. Nevim proc , ale ve skolce se zacala naschval pri polednim spanku pocuravat a to i pres to, ze ani neusne. Dela to z nejakeho trucu ci si neco vymaha, to nevime. Kazdopadne pani ucitelka to jiz nechce a rekla , ze dcera bude muset chpdit domu po obede, tak aby tam nespala. Coz bude z meho pohledu pro ni jakoby vitezstvim a to svoje chovani vyhodnoti jako uspech a bude to delat vzdy kdyz bude chtit neceho dosahnout. Uz nevim, co udelat aby to prestalo, jak na ni pusobit, co zkusit.
Dekuju za kazdou radu.
Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz, kladu si ale otázku, proč si myslíte, že to Vaše dcerka dělá schválně? Chápu, že je pro Vás obtížné, pokud ve školce nemají pochopení, já se však nedomnívám, že Vaše dcerka přemýšlí způsobem, že to pro ni bude vítězství, či že něčeho chce záměrně dosáhnout. Z mého pohledu to vnímám jako volání o pomoc a velmi bych se přimlouvala, abyste zašli k psychologovi a řešili to. Mnoho štěstí, IK