Mravenceni ruky Dobry den, v praci jsem si namohl zada mezi lopatkami. Pozdeji se to uklidnilo a ny

5 Počet odpovědí:
Mravenceni ruky
Dobry den, v praci jsem si namohl zada mezi lopatkami. Pozdeji se to uklidnilo a nyni me boli sije, hlavu nemohu zaklonit poradne dozadu, bolest me vystreluje do praveho ramene a ruky a mravenci me konce prstu prave ruky. Zaroven me boli mezi pravy prsem a pravym ramenem. V noci nemohu spat. Tato bolest je uz 3 tyden. Prosim o pomoc jak postupovat a koho navstivit. Predem dekuji
Dobrý den, návštěva fyzioterapeuta by byla nejefektivnějším řešením. Pravděpodobně se bude jednat o blokádu žeber spojenou i s krčními a hrudními obratli. Dále také přetížení svalů v oblasti lopatek a prsních svalů, které se mohou přenášet i na končetinu a vyvolávat popsané mravenčení. Se zmíněnými obtížemi vyhledejte co nejdříve fyzioterapeuta, který Váš vyšetří a následně zvolí vhodnou terapii.S pozdravem, Mgr. Petra Krtičková