Mēla bych zajem o odsati tuku na brise,kterou metodu doporučujete .

4 Počet odpovědí:
Mēla bych zajem o odsati tuku na brise,kterou metodu doporučujete .
Liposukčních přístrojů a technik je více a zcela rozumím tomu, že pro laika je těžké se v této problematice orientovat. Nepřehlednost navíc zhoršuje stav, kdy každý výrobce popisuje svůj přístroj jako "ten úplně nejlepší ze všech". Pokud to ale zjednodušíme, pak platí základní pravidlo: "Není důležité, jakým přístrojem a jakou technikou se liposukce provádí. Nejdůležitější ze všeho jsou ruce chirurga, které s liposukční kanylou pracuje. Proto nehledejte přístroj, ale plastického chirurga s co nejlepšími referencemi a zkušenostmi s liposukcemi. To je ta správná a pravá záruka dobrého výsledku. Přeji hezký den. Dr. Otakar Lucák, klinika Laser Esthetic Praha