Manželská krize

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, jsem vdaná 17 let, máme velký problém, manžel se mnou 5 let nespí, nemůžu se ho ani dotknout, obejmout, přitulit se, problém jsem se snažila s ním řešit, ale nechce se o tom bavit je mladý 45 let, má 2 práce, je obézní a má vysoký tlak, jsem už unavená řešit tuto situaci pořád dokola, nechce k odborníkovi, není schopný mi říct co se děje a Já nechci zahodit manželství, které jinak v podstatě funguje, ale jsem žena která má taky své potřeby a sex je důležitá součást manželství, vztahu, jinou ženu nemá, prosím poraďte mi nechci se rozvádět máme spolu 16 letou dceru, připadá mi, že se někde bloknul, přiznávám, že jsem měla 2 leté období kdy jsem pila alkohol, ale nejsem alkoholik a sama jsem přestala pít, problémy byly i předtím, ví i o mém sexuálnímu úletu a sám chápe, že si to zavinil sám, nevím co dál jsrm už bezradná a trápím se on sám nechce nic dělat, řešit, při hádce řekl, že je to normální že takhle žijeme a že nechce spát s nikým, děkuji aspoň za nějakou radu, obvodní lékař mi doporučil psychiatra
Dobrý den, to , co prožíváte si zaslouží zcela jistě psychologické poradenství, ne psychiatrické, doporučuji vám osobní návštěvu, řešení po internetu není optimální .
Slezské psychologické středisko Otrava . I v tomto těžkém manželském období je důležité, že manžel chce zůstat s vámi, že fungují jiné aspekty partnerského života kromě sexuálního a uvidíte , kam se to dá posunout. Zdraví Lenka Dostalíková