Manžel mi byl nevěrný a já se s tím neumím vyrovnat...ukončil to, snaží se, lituje, ale já mám neust

7 Počet odpovědí:
Manžel mi byl nevěrný a já se s tím neumím vyrovnat...ukončil to, snaží se, lituje, ale já mám neustále hrozne stavy úzkosti, bušení srdce, pocity na zvracení, téměř nejim.....je to čerstve, čekám, že to preboli, ale asi to sama nezvládnu. Mám se obrátit na odborného lékaře nebo zkusit nějaký přírodní preparat, který tyto stavy zmírní?
Dobrý den, přímo k vašemu dotazu, jestli se máte obrátit na lékaře-: Ano, můžete. Dobrý profesionál, lékař, vám doporučí psychologa (psychoterapeutickým způsobem se dá řešit problém, který popisujete slovy: "neumím se vyrovnat s tím, že.." To, že s tímto problémem souvisí vaše úzkostní stavy , už víte. Myslím si, že nejvhodnější je komplexní přístup, tedy lékař vám může předepsat medikaci na úzkost a zároven psycholog pracovat na zvládnutí vašeho krizového období ve vztahu s mužem i k sobě samé. Ano, v lékárnách si můžete taky koupit preparát na přírodní báze pro zmírnění zmíněných stavů.