Mám velké problémy se spánkem.Po příchodu ze zaměstnání-pracuji jako zdravotní sestra-okamžitě usíná

2 Počet odpovědí:
Mám velké problémy se spánkem.Po příchodu ze zaměstnání-pracuji jako zdravotní sestra-okamžitě usínám,v jakékoliv poloze.Obávám se,že jde o tzv. únavový syndrom.Trpím depresemi,antidepresiva nepomáhají.Setkkání s psychoterapeuty taky nebylo příliš úspěšné,,,
Dobrý den,
velmi obecně se dá říct, že lidé, pracující v pomáhající profesi, jako třeba vy, mívají na prvním místě zájem o druhého člověka před naplňování svých vlastních potřeb. Určitě bych Vám doporučila terapii, už jen pro to, že by to byl váš prostor, pro vaše prožívání a potřeby.
Přeji hodně štěstí!
Markéta Řeřichová
Zveme vás na návštěvu: Psychoterapie - 800 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.