Mám instabilitu L4 a L5. Navrhují mi operaci. Mám bolesti v oblasti levé hýždě, křížové kosti, při

3 Počet odpovědí:
Mám instabilitu L4 a L5. Navrhují mi operaci.
Mám bolesti v oblasti levé hýždě, křížové kosti, při chůzi mě začne narůstat bolest v hýždi, v boku, stehnu a začnu kulhat s nutností se zastavit a protáhnout levý bok.
Vše se začalo postupně vyvíjet po skoku do bazénu s následným pádem na pravé vnitřně zrotované koleno.
Je mi 58 let.
Dobrý den,
pokud jste již vyčerpal všechny možnosti rehabilitační léčby a stav se nezměni, poté je operace pravděpodobně nevyhnutelná. V případě že jste ještě fyzioterapeuta nenavštívil a aktivně s Vašimi obtížemi nepracoval, doporučila bych nejdříve zkusit konzervativní přístup. Podstatné ale také je, jestli nedošlo k poškození struktur po skoku do vody.