Mám dotaz. Už přibližně 3 týdny mě trápí špatná nálada, smutek, výbušnost, nechuť něco dělat, únav

5 Počet odpovědí:
Mám dotaz.
Už přibližně 3 týdny mě trápí špatná nálada, smutek, výbušnost, nechuť něco dělat, únava, bez chuti k jídlu. Nemám z ničeho radost a nic mě nebaví. Je možné , že se jedná o depresi? A pokud ano, jak by se to mělo léčit?
Vážený pane,paní,
vaše potíže možná svědčí o subdepresi, či depresi, či j. Příčina, je-li zjistitelná, bude dobrým výchozím bodem pro další práci psychoterapeuta.Může jít o situační záležitost, nebo jinou. Léčit je tento stav nutné, aby se zabránilo opakování. Jak- to lze jen po návštěvě psychologa...můžete si povykládat o tom, co způsobilo tento stav..mnohé si nemusíte uvědomovat, ale v terapii tento náhled získáte a budete moci s tím něco udělat.
Srdečně Vás zdraví
PhDr. Marie Vignatiová,Podlesí 13 Brno