Mám během dne a noci několikrát (3-6x) velmi úporné bolesti na krku vlevo, které někdy vystřelují do ramene, nebo mám pocit, že mi bolí celé rameno. Ještě než to začalo (cca před 14 dny), jsem měl mírné bolesti krční páteře při otíáčení hlavy (v klidu ne). Můj neurolog mi předepsal ALMIRAL Gel. Zajímavé, že mi během chvilky tato mast odstraní tu "hlavní" bolest v levé části krku, a to na cca 6-8 hod., ale bolesti krční páteře pouze utlumí.
Hlavně mě zajímá, jestli nemám problémy s lymfatickými žlázami - zánět, nebo dokonce rakovinu?
Díky za odpově
MUDr. Irena Kresová
MUDr. Irena Kresová
Fyzioterapeut, Neurolog
Plzeň
Zdravím, příznaky odpovídají onemocnění krční páteře, nikoli onemocnění lymfatických uzlin... K vyloučení onemocnění lymfatických uzlin doporučuji doplnit vyšetření krevního obrazu + diferenciál u praktického lékaře a ev.a ORL vyšetření. Dr.Kresová

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.