Lukáš Chládek

Dobry den,

Uz zhruba pul roku me trapi bolest ve stredu hrudniku. Cvicim, avsak ne v posilovne, ale s vlastni vahou a obcas i se zatezi na hrazdach. Asi 2 mesice jsem nechal telo odpocinout, protahoval jsem se a bolest zmizela. Dnes jsem po dlouhe dobe opet cvicil na hrazdach a kruzich, a citim, ze se bolest opet zacina vracet. Bolest citim zejmena pri klikach na bradlech. Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den, v tomto případu by se mohlo jednat o nezahojené mírné vymknutí žebra, mohlo by se také jednat o natažené vazivo, dále by se mohlo jednat o jizvičku ve svalu nebo úponu, mohlo by to také být od páteře, zkrátka by to mohlo být mnoha dalšími příčinami. Nejsem příznivce stanovení té příčiny a doporučení dalšího postupu odhadem na dálku. K jakémukoliv poranění, zvlášť s takto dlouhým projevem doporučuji přistupovat zodpovědně: zajděte za doktorem a nechte si to vyšetřit rentgenem a sonem měkkých tkání. Pokud budete chtít urychlit proces, lze využít pracoviště, kde za velice přijatelnou cenu a v krátké době, vám tyto vyšetření provedou jako samoplátci. Nicméně v tomto případě je potřeba vědět na co se mají zaměřit a proto je nutné danou oblast vyšetřit pohybově a manuálně. Nejlépe u ortopeda a neurologa. Můžeme to udělat i u mě nebo u kteréhokoliv jiného mého kolegy. S přátelským pozdravem, BL.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Potřebujeme údaje o vašem umístění, abychom mohli vaši otázku poslat nejlepším odborníkům