Léčba mentální bulimie pomocí hypnózy

6 Počet odpovědí:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné pomocí hypnózy léčit mentální bulimii, případně zda máte s touto nemocí zkušenosti. Trpím touto nemocí již 5 let a zatím všechny mé pokusy o uzdravení selhaly.
Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
děkuji za dotaz. Mezi mými pacientkami jsou nebo byly i ty, které trpěly či trpí mentální bulimií. Ale při terapeutické práci nepracuji pomocí hypnózy, proto Vám nemohu odpovědět, do jaké míry je hypnóza účinná, nemám s tím bohužel zkušenost. Bylo by dobré, kdybyste se obrátila na některého z terapeutů/psychologů, kteří hypnózu terapeuticky používají a jistě Vám sdělí, zda byste k nim mohla na terapii docházet a jakou mají zkušenost s léčbou Vašeho onemocnění.
Z Vašeho dotazu vyplývá, že máte snahu již řadu let nějak onemocnění čelit a přeji Vám, abyste to nevzdala. Poruchy příjmu potravy jsou při léčení během na dlouhou trať.
Přeji Vám hodně sil a aby se časem úleva a zvládnutí onemocnění podařilo.
Hezký den,
AM