Krční páteř a rozmazané vidění

Pro pana Ljubčenka: Mám dlouhodobé problémy s krční páteří. Nyní jsem po operaci očí (sekání sklivce + vnitrooční čočky pro vidění na dálku). Podle očního lékaře se vše podařilo až nečekaně dobře, mám vidět jako rys, ale není to tak. Vidění kolísá, mám i problém s motorikou. Primář se domnívá, že by mohl být problém právě v páteři. Dnes jedu k praktickému lékaři, myslím, že mne pošle nejprve k neurologovi, v každém případě ale jistě i na rentgen. Domníváte se, stejně jako oční lékař, že by mi fyzioterapie a vlastní pravidelné cvičení mohlo výrazně pomoci? Jsem seniorka v důchodu. Děkuji.
Dobrý den, i v tomto případě je fyzioterapie jednou z možností léčby. Doporučuji předem absolvovat co nejvíce komplexní přístrojová vyšetření oblastí krční páteře, mozku, očí atd. (určuje lékař). Zdraví B.L.

Dobrý den, dostal se ke mně Váš dotaz, proto odpovídám,
zda Vám bude fyzioterapie prospěšná lze říci, až přijdete a vyšetřím Vás, nebo jiná kolegyně či kolega. Vždy to za to stojí zjistit, zda Vám pohybová léčba může být ku prospěchu kvality života.
S pozdravem.

Obdobné otázky