Krční páteř a rozmazané vidění

2 Počet odpovědí:
Pro pana Ljubčenka: Mám dlouhodobé problémy s krční páteří. Nyní jsem po operaci očí (sekání sklivce + vnitrooční čočky pro vidění na dálku). Podle očního lékaře se vše podařilo až nečekaně dobře, mám vidět jako rys, ale není to tak. Vidění kolísá, mám i problém s motorikou. Primář se domnívá, že by mohl být problém právě v páteři. Dnes jedu k praktickému lékaři, myslím, že mne pošle nejprve k neurologovi, v každém případě ale jistě i na rentgen. Domníváte se, stejně jako oční lékař, že by mi fyzioterapie a vlastní pravidelné cvičení mohlo výrazně pomoci? Jsem seniorka v důchodu. Děkuji.
Dobrý den, i v tomto případě je fyzioterapie jednou z možností léčby. Doporučuji předem absolvovat co nejvíce komplexní přístrojová vyšetření oblastí krční páteře, mozku, očí atd. (určuje lékař). Zdraví B.L.