Kastrace 2 kocouru

1 Počet odpovědí:
Dobry den, mohla bych poprosit o informaci ohledne ceny kastrace. Maminka se ujala dvou kocourku o ktere se babicka nezvlada jiz starat. Maji teprve pul roku. Kdy je vykastrovat a jaka je cena za ukon? Predem moc dekuji a preji prijemny den, ZN.
Dobrý den,
obecně se u kocourů doporučuje kastrace až jsou plně pohlavně dospělí tj. po té až začnou značkovat. Většinou je to kolem 6-8 měsíce věku.
Cena za tento úkon u jednoho kocourka je na naší ordinaci kolem 800 Kč, tak jak to máme uvedeno i na naší webové stránce.
V případě dalšího zájmu o vykonání tohoto zákroku na naší ordinaci mě prosím kontaktujte na naší emailové adrese veterina-seman/zavináč/email.cz
S pozdravem Boris Seman.