Jsem homosexual

1 Počet odpovědí:
Dobrý den paní doktorko. Chci se vás zeptat jako odborníka. Snad mi poradíte. Jsem homosexual , když mě vzrušuje heterosexualní porno. Nebo když neonanuju u porna , tak si představuju , že mám sex se spolužačkou. Opravdu často se mi stává , že se mi opravdu líbí kluk a když ho vidím , tak cítím , že se mi vlévá krev do penisu , ale úplnou erekci nemám . Toto se mi u holky ještě nestalo . Je mi 16 let a je pravda , že si holek ještě nevšímám . Nevím , jestli to není tím , že jsem ještě z žádnou holkou nezačal chodit. Ale když si představuju sex s tím klukem , co se mi líbil a skoušel jsem si sním představit sex , tak se erekce moc nedostavovala, až po nějakých 6 minutách onanie se dostavila slabá erekce. Ale jakto , když se mi holky nelíbí , tak při myšlence na sex se spolužačkou mám erekci tak do minuty onanie a mám i větší pocit vzrušení . Na kluka jsem opravdu myslel jen raz, ale taky když jsem si skoušel představit sex sním tak se erekce moc při onanii nedostavovala. Tuto myšlenku na to že jsem homosexual mám od doby , když jsme asi tak před 5 lety byli s rodiči u psycholožky , ale né kvůli sexuální orientaci , ale kvuli problémům v rodině. Ukazovala mi různé obrázky , na kterých byly různé postavy a vždy vykonávaly nějakou činnost , nebo mezi nimi byl nějaký konflikt. A já měl odpovědět , co si pod těmi obrázky představuju , případně , jak bych ty konflikty řešil a ještě mi dala nakreslit strom . Když jsem na ty obrázky odpověděl , tak si zavolala moje rodiče a řekla jim , že sice jsem zženštilý , ale že to nemusí znamenat , že bych byl homosexual. Když mi to asi po půl roce řekli doma , tak jsem se rozbrečel a nechtěl jsem z nikým týden mluvit a potom to dorazil ještě brácha , když mi řekl , že jsem teplouš . Pamatuju jak jsem chodil ubrečený po městě . Ale ještě před návštěvou té psycholožky jsem měl kamarádku , se kterou jsem chodil pořád ven a ona byla starší než já a jednou mi řekla , že by se mnou chtěla mít sex . Dělali jsme to v lese , ale protože jsem neměl erekci , ani ejakulát , tak to byly spíš jen takové pohyby . Ale ten den se mi zaryl do paměti . Často si ten sex představuju při onanii a to mám erekci tak do 2 minut onanie , ale v té představě jsem i já. Paní doktorko prosím poraďte ještě dnes . Můžu být podle toho , co jsem vám tu vše napsal být homosexual ? Já homosexual být nechci . Chci mít manželku i děti . Strašně vás prosím odpovězte ještě dnes . Děkuju mnohokrát předem za odpověď.
Dobrý den, nevím zda jsem ta pravá na posouzení tohoto problému - zde by bylo nejlepší obrátit se na nějakého sexuologa. Přesto zkusím odpovědět. Jste ve věku, kdy hledáte sám sebe, přemýšlíte o tom čím byste v životě chtěl být. To že se Vám líbí nějaký chlapec může souviset také s Vaším vztahem k sobě. Pokud se Vám líbí ženy, při onanování si představujete dívky, a vzruší Vás pohled na nahou ženu a ne na nahého muže, tak bych v tuto chvíli přemýšlela spíše o nejistotě, než o tom, že jste homosexuál. Vyloučit to nemohu, ale ani potvrdit.