JE VHODNÁ REHABILITACE PO APLIKACI KREVNÍ PLAZMY DO KOLENE

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda je vhodná nějaká rehabilitace kolene po aplikaci krevní plazmy./ 2,5 ml Tropocell. Jsem po ASKL kolena a punkci Bakerovy cysty 24.8. Po operaci mi ale bylo sděleno, že žádný problém s meniskem nemám, ale že se jedná o těžkou artrózu.
Nevím zda koleno nějak rehabilitovat nebo co dál. Děkuji za odpověd Martina
Dobrý den,
po ASK kolene s dg. pokročilé arthrozy je rehabilitace vhodná v každém případě, nezátěžové cvičeni, magnetoterapie, postupné posilování kolenních a hlubokých stabilizátorů.
Hezká den
MUDr. František Picek | Ortoped, sportovní traumatolog