Je to pravděpodobné že když sem byl sexuální zneužití že mě holka ne do káže sexuální zrušit na to s

3 Počet odpovědí:
Je to pravděpodobné že když sem byl sexuální zneužití že mě holka ne do káže sexuální zrušit na to si tu otázku kládu co jsem měl po 15 let s klukem sex a v 31 taky vím že to bude znít blbě je to možné že si něco nalhavam sám sobě a nechci si to přiznat? Děkuji za odpověď Aleš
Dobrý den, Aleši,
děkuji za dotaz. Pokud Vám dobře rozumím, trápí Vás Vaše sexualita - tedy, nejste si jistý, zda jste heterosexuál, bisexuál nebo homosexuál.
Pokud jste měl 15 let sexuální vztah s "klukem", je zřejmé, že jste pravděpodobně buď bisexuál nebo homosexuál (pokud byl tedy vztah dobrovolný). Může být težké si to přiznat a udělat "coming out", záleží hodně na prostředí,kde jste vyrůstal atd. Navíc, sexuální zneužití je závažným traumatickým faktorem, který otázku sexiuality dále komplikuje.
Dvolila bych si doporučit, abyste vyhledal sexuologa (tento termín snadno vygooglujete) a probal to s ním. Pokud máte obavy nebo se zdráháte mluvit neanonymně s někým cizím, pak prosím vězte, že právě pro sexuologa jsou tato témata tzv. denním chlebem a nebude se nad nimi jakkoli pozastavovat.
Držím palce
Pěkný den
Klára Gajdušková