Je mi 70 let. Mám stále rád sex. Již asi půl roku jsem nedospěl k ejakulace. Domnívám se že je to př

1 Počet odpovědí:
Je mi 70 let. Mám stále rád sex. Již asi půl roku jsem nedospěl k ejakulace. Domnívám se že je to příznak stáří. Až dnes jsem při klasickém styku se ženou cítil pocítil větší "slast" a pro dosažení silnější stimulace jsem požádal a manuální dokončení. Došlo k výronu a vylekaná družka mi oznámila že vyšla krev. Byla to tmavohnědá lepkavá kapalina. Bolesti nemám, prostata atd. pod kontrolou urologa. Moč mám vždy normální, žlutou a čirou. Užívám lék Urizia na hyperaktivní měchýř a časté noční močení. Trochu mne to polekalo. Děkuji za vysvětlení či radu.
S pozdravem
Dobrý den, krev ve spermatu obzvláště u starších mužů je vhodné vyšetřit urologem. Proto pokud máte svého urologa, o nálezu jej informujte. Další otázkou je, jak mluvíte, že nemáte ejakulaci. Pokud tím myslíte, že dosáhnete orgasmu, ale nedojde k výronu semene, může se jednat o vedl. efekt léku Urizia.